.

XVIII Mistrzostwa Pelplina

03.09.2016
W XVIII Szaradziarskich Mistrzostwach Pelplina zorganizowanych przez klub Neptun 3. miejsce zajęła Agnieszka Warwas (Pyrrus Poznań). W zawodach wzięła udział piątka naszych klubowiczów, zwyciężył Maciej Gąska reprezentujący klub Kon-Tiki. 

1. Maciej Gąska (Poniatowa) - 39+76 = 115

2. Przemysław Ketner (Józefów) - 40+68 = 108

3. Agnieszka Warwas (Poznań) - 40+64 = 104

4. Piotr Łojewski (Poznań) - 40+52 = 92 

5. Karolina Wierzbowska (Poniatowa) - 35+52 = 87

6. Adam Biniszewski (Grodzisk Maz.) - 40+47 = 87

7. Anna Maria Ketner (Józefów) - 36+44 = 80

8. Sławomir Koszelew (Ignatki) - 29+50 = 79

9. Jacek Górski (Gdańsk) - 30+46 = 76

10. Bronisław Sztandera (Police) - 27+48 = 75

11. Anna Śmiałkowska (Łódź) - 31+42 = 73

12. Bożena Kraskowska (Krusze) - 18+38 = 56

13. Alicja Stiller (Poznań) - 21+33 = 54

14. Michał Łojewski (Myślibórz) - 24+29 = 53

15. Dorota Wolska (Długi Kierz) - 19+33 = 52

16. Małgorzata Antczak-Kęsy (Pyzdry) - 15+33 = 48

17. Małgorzata Figlarowicz (Gdańsk) - 17+29 = 46

18. Barbara Dzieniszewska (Pelplin) - 15+31 = 46

19. Anna Dawidowska (Sierakowice) - 23+22 = 45

20. Tomasz Cerk (Grudziądz) - 11+32 = 43

21. Mirosława Panek (Sierakowice) - 16+25 = 41

22. Małgorzata Węsierska (Starogard Gd.) - 15+24 = 39

23-24. Joanna Sieniawska (Kielce) - 19+19 = 38

Marzena Żmudzińska (Pelplin) - 9+29 = 38

25-26. Józef Górecki (Legnica) - 13+22 = 35

Mariusz Wesołowski (Kwidzyn) - 12+23 = 35

27. Adam Sulerzycki (Grudziądz) - 10+24 = 34

28-32. Barbara Bałka (Warszawa) - 7+26 = 33

Marian Chylewski (Grudziądz) - 12+21 = 33

Andrzej Nyka (Brodnica) - 7+26 = 33

Małgorzata Pączek (Gdańsk) - 15+18 = 33

Aleksandra Pietkiewicz (Bydgoszcz) - 14+19 = 33

33. Mariusz Warnke (Pelplin) - 12+16 = 28

34. Wiesław Pińczewski (Gdynia) = 8+19 = 27

35-36. Stanisław Biszczak (Czarna Woda) - 9+17 = 26

Henryk Kołodziejski (Brodnica) - 13+13 = 26

37. Elżbieta Grudzień (Elbląg) - 13+11 = 24

38-40. Elżbieta Bugajna (Ramleje) - 7+15 = 22

Zdzisław Radecki (Owidz) - 11+11 = 22

Maria Zarzeczna (Włocławek) – 11+11 = 22

41. Sylwester Górowski (Gdynia) - 7+14 = 21

42. Alicja Olszewska (Piła) - 6+14 = 20

43-46. Wiesława Gurgul (Gdynia) - 7+10 = 17

Tomasz Trojanowski (Gdańsk) - 4+13 = 17

Jan Tuszyński (Brodnica) - 2+15 = 17

Waldemar Warnke (Pelplin) - 5+12 = 17

47. Katarzyna Kinowska (Kościerzyna) - 9+6 = 15

48-49. Witold Kamiński (Gdańsk) - 4+6 = 10

Czesław Zarzeczny (Włocławek) - 1+9 = 10

50. Janina Smółka (Gdańsk) - 4+1 = 5 

 
 
wykonanie: stawik.com