.

Turnieje

IX Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania

undefined

08.10.2016
Ósmego października stolica Wielkopolski gościła uczestników IX Szaradziarskich Mistrzostw Poznania. Uczestnicy rozwiązywali zestawy zadań w dwóch 70-minutowych rundach. Mistrzem Poznania został Rafał Tałaj z Częstochowy, który w walce o tytuł wyprzedził Leszka Rydza oraz Jacka Wojaczyńskiego.

VIII Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania

Na starcie VIII Mistrzostw Poznania stawiło się blisko trzydziestu zawodników z całego kraju, aby zmagać się zestawami mniej lub bardziej trudnych łamigłówek przygotowanych przez klubowiczów z Pyrrusa.

VII Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania

Na starcie siódmej edycji poznańskich zawodów stawiło się 30 szaradzistów z różnych stron kraju, wśród nich czołówka ostatnich mistrzostw Polski. Taka obsada gwarantowała zaciętą walkę i emocje do samego końca.

VI Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania

05.10.2013
W VI Otwartych Szaradziarskich Mistrzostwach Poznania zorganizowanych przez nasz klub zwyciężył Rafał Tałaj z Częstochowy. Najlepszą poznanianką została Agnieszka Warwas (Pyrrus Poznań), która zajęła 5. miejsce. Triumfatorem turnieju rebusowego "Pyrrusjada" został również Rafał Tałaj. Poniżej relacja, wyniki i zestawy zadań.

V Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania

13.10.2012
W V Szaradziarskich Mistrzostwach Poznania organizowanych przez nasz klub zwyciężył Leszek Rydz (As Głogów). Najlepszą poznanianką została Agnieszka Warwas (Pyrrus Poznań). Tytuł Rebusowego Mistrza Poznania powędrował również w ręce Leszka, który po dogrywce pokonał Michała Gargóla (Alfa Łódź). Poniżej relacja, pełne wyniki, galeria zdjęć oraz zestawy zadań.
  Subskrybuj zawartość
 
wykonanie: stawik.com